Poučení o právu na odstoupení od kupní smlouvy/výměnu zboží/reklamaci

 

origos-triko-logo-pink(2)                               

Yaksi s.r.o.                   

Slovenská 2868                                          

733 01  Karviná                                            

 

Poučení o právu na odstoupení od kupní smlouvy/výměny zboží/reklamace

(dále jen „poučení“)

 

1.1.     Zákazník má ve 14 denní lhůtě od převzetí zásilky právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu/výměnu NEPOUŽITÉHO a NENOŠENÉHO zboží/reklamaci a ve 14 denní lhůtě od odstoupení od smlouvy odeslat zboží zpět prodávajícímu. Časovým ukazatelem je v tomto případě datumová značka přepravce (razítko, štítek, stvrzenka, ...).

Prodávající ve lhůtě 14 dní od převzetí vráceného zboží odešle částku za zboží na účet kupujícího uvedený ve "vzorovém formuláři pro odstoupení od smlouvy/výměnu zboží/reklamaci".

 

1.2.     Pro účely uplatnění práva na odstoupení od kupní smlouvy/výměny zboží/reklamaci je zákazník povinen vyplnit "vzorový formulář pro odstoupení od kupní smlouvy/výměnu zboží/reklamaci" (dále jen „formulář“) a zaslat jej podepsaný spolu se zbožím na adresu prodejce uvedenou ve formuláři nebo elektronicky na adresu eshop@origostriko.cz.

 

1.3.      Vracené zboží musí být nepoškozené, nenošené a schopné dalšího prodeje. Tuto skutečnost posoudí sám prodejce, který přesně ví, v jakém stavu bylo zboží odesíláno.

 

1.4.      Cena za zboží včetně nákladů na doručení (tj. poštovné) bude prodejcem vrácena bez zbytečného odkladu, a to nejpozději do 14 dnů ode dne doručení/převzetí kompletní zásilky, tj. zboží v původním stavu spolu s formulářem.

 

1.5.      Pro vrácení plateb je prodejce oprávněn použít stejný platební prostředek, který byl proveden pro počáteční transakci, pokud zákazník v přiloženém formuláři neurčí jinak. V případě nákupu na dobírku zašle prodávající částku za zboží na účet kupujícího uvedený v přiloženém formuláři.

 

1.6.      Náklady spojené s odstoupením od kupní smlouvy/vrácením a výměnou zboží/reklamací nese v plné výši zákazník. Zboží zaslané na dobírku nebude v tomto případě převzato a odstoupení od smlouvy/vrácení a výměna zboží/reklamace nebude akceptována.

 

1.7.      Prodejce si vyhrazuje jakoukoliv budoucí změnu v tomto poučení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení